Loading...

Blog

Opile zeny zákulisi

Opile zeny zákulisi Opilá chodkyně u přerovského nádraží spadla před kamion. Opilá žena ulehla na zem dobrovolně a nevykazovala žádné známky srážky . ZE ZÁKULISÍ skupiny Kabát: Paří se až do rána, nebo členové radši rodinný život? 1. | Sedmatřicetiletá žena si vyrazila do restaurace s kamarádkou a pořádně se opila. Jenže si s sebou vzala i dvouletého syna, kterého se pak v. V sobotu ve večerních hodinách přijali strážníci oznámení o opilé ženě, která se potácí po perónu vlakového nádraží a neustále se snaží. Tohle video, v němž se tři z nich trochu opily, a mluví tak otevřeněji než "Chci být důsledná, ale jsem měkká," říká jedna ze tří žen ve videu, které .. Sex, drogy a nespoutaná zábava: Unikátní pohled do zákulisí čínských.

Kriminalisté se pokusí opět vyslechnout ženu, jejíž dítě vypadlo v pondělí večer z druhého patra. Matka krátce po události nadýchala při. Tohle není zábava pro každého. Ženy, které jsou ve videu níže zachycené, si evidentně rády dopřejí pár sklenek a vyhodí z kopýtka a na  Chybí: zákulisi. Tohle video, v němž se tři z nich trochu opily, a mluví tak otevřeněji než "Chci být důsledná, ale jsem měkká," říká jedna ze tří žen ve videu, které .. Sex, drogy a nespoutaná zábava: Unikátní pohled do zákulisí čínských.

1. | Sedmatřicetiletá žena si vyrazila do restaurace s kamarádkou a pořádně se opila. Jenže si s sebou vzala i dvouletého syna, kterého se pak v. Je nám líto, dámy, ale alkohol v ruce ženy nevěstí nic dobrého. Opilá žena je totiž (na rozdíl od muže, který dříve nebo později Sex, drogy a nespoutaná zábava: Unikátní pohled do zákulisí čínských nočních podniků.

Opilý medvídek mýval. To bude kocovina! Jak to vypadalo v zákulisí koncertu LEOŠE MAREŠE? Mrkni na . Muži a ženy si vyměnili role v posilovně.

Policisté se pokusí o výslech opilé matky

Opile zeny zákulisi Po příjezdu před služebnu odmítla jít s policisty dovnitř. Čech si vyzkoušel práci pro tým formule 1 [rozhovor] Nová Škoda Fabia vyroste a dostane tvary od nového šéfdesignéra.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti. Oba jsou z Mělnicka, kde byli známí kvůli své kriminální Rozhlas použil kradené materiály, tvrdí Samková.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail